• +90 (212) 478 44 44
  • web(at)modafermuar.com.tr

Firma Profili

Moda Fermuar, dünya standartlarındaki üretim ve hizmet anlayışı ile kısa sürede sektörün öncü üreticilerinden biri olmuştur. Bu site, Moda Fermuar’ı size tanıtmanın yanı sıra, tüm ürünlerine kolaylıkla ulaşmanız ve siparişlerinizi daha çabuk ve daha kolay verebilmeniz için hazırlanmıştır.

Sizlere beklentilerinizin ötesini sunmak amacıyla Moda Fermuar, sürekli yeni çözümler için geniş araştırmalar yapmaktadır. Bu sitede değişik kaplamalarda, boyutta ve modelde elcikler, kürsörler ve fermuarlar bulmanız mümkündür. Moda Fermuar, ürettiği fermuar çeşitlerinin yanı sıra, sizlerden gelecek yeni siparişlere de cevap vermektedir. Fermuarı tamamlayan parçalar olan kürsör ve elcikleri, birçok farklı renk ve malzeme ile sizlere sunmakta ve istenilen tipte fermuarlar meydana getirmektedir.

Fermuar yapımında kullanılan şeritler, İsviçre menşei dar dokuma makineleriyle en ileri teknoloji ile dokunmaktadır. Moda Fermuar, 360 renkten oluşan renk skalasına ve Türkiye'de başka örneği bulunmayan dokuma ve boyama sistemine sahiptir. Bu sayede üretilen her fermuar, kalite açısından, piyasadaki diğer fermuarlar arasında fark edilmektedir. İmalatın her aşamasında en ileri teknolojiye sahip test makineleri ile mühendisler tarafından kalite kontrol testleri yapılmaktadır. Böylelikle tüm fermuarlar uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Üretimini Oeko-Tex standartlarına göre yaparak insan sağlığına ve çevreye verdiği önemi başarının anahtarı olarak benimseyen Moda Fermuar, yıllardır değişmeyen başarı grafiği ve her geçen gün gelişen yapısı ile sizlere hep daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.